Jūsu Grozs

Kādu malku man izvēlēties?

Kaltēta bērza malka: Bērza malka ir ļoti augsti novērtēta par izcilām dedzināšanas īpašībām. Tā viegli aizdegas, rada skaistu liesmu un izstaro patīkamu aromātu. Mūsu bērza malka tiek iegūta no rūpīgi atlasītiem kokiem un iet cauri kaltēšanas procesam, lai panāktu optimālu mitruma saturu un tīrību.

Kaltēta alkšņa malka: Alkšņa malka ir pazīstama ar ātru un vieglu iekurināšanu. Tā deg efektīvi, nodrošinot lielu siltuma daudzumu un dzīvu liesmu. Mūsu alkšņa malka tiek rūpīgi izkaltēta, lai nodrošinātu zemu mitruma saturu, padarot to par lielisku izvēli tiem, kuriem grūti iekurt malku vai kas dod priekšroku īsākam aizdedzināšanas laikam.

Piedāvājot tikai augstākās kvalitātes kaltētu malku, mēs vēlamies nodrošināt jums lielisku uguns pieredzi. Mūsu rūpīgi atlasītā malka ir gatava dedzināšanai, piedāvājot ērtību, siltumu un vides draudzīgumu jūsu mājās.

Ja jums ir jautājumi par mūsu kurināmās malkas izvēles iespējām vai nepieciešama palīdzība, lai izvēlētos piemēroto veidu atbilstoši jūsu vajadzībām, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mūsu atsaucīgo klientu atbalsta komandu. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko malkas veidu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Pasūtījuma apmaksa

Kā es varu apmaksāt pasūtījumu?

Par pasūtījumiem nepieciešams norēķināties elektroniski, veicot pasūtījumu candowe.lv mājaslapā.

Tāpat ir iespēja veikt pasūtījumu telefoniski, zvanot uz +371 27221255

. Mūsu operators pieņems Jūsu pasūtījumu, ievadīs to sistēmā, un Jums atliks tikai to apmaksāt un gaidīt piegādi.

Pasūtījuma izsekošana un piegāde

Ja es norādu drošu vietu, kur atstāt manu pasūtījumu, vai to var atstāt tur bez paraksta?

Protams! Pasūtījuma veidošanas laikā jūs varat sniegt instrukcijas par drošu vietu, kur vēlaties, lai jūsu pasūtījums tiktu atstāts. Mūsu piegādes partneris paturēsies pēc jūsu norādījumiem.

Vai ir iespējams savākt malku no jūsu atrašanās vietas?

Pašizvešanas pakalpojums ir pieejams no mūsu ražotnēm Balvos un Daugavpilī. Lūdzu, sazinieties ar mums pa telefonu +371 27221255 vai rakstot uz info@candowe.lv lai precīzēt preču pieejamību un sarunāt pašizvešanu no mūsu ražotnes.

Ja jums ir kādi papildu jautājumi vai nepieciešama palīdzība attiecībā uz jūsu pasūtījuma izsekošanu vai piegādi, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mūsu atsaucīgo klientu atbalsta komandu. Mēs esam šeit, lai nodrošinātu jums gludu un apmierinošu piegādes pieredzi.

Ieteikumi malkas lietošanai

Kā man jāglabā malka?

Lai nodrošinātu labāko kvalitāti un veiktspēju, ir svarīgi glabāt malku sausā vietā, tālāk no tieša mitruma kontakta. Mūsu malka ir rūpīgi izžāvēti līdz optimālam mitruma līmenim un to pareiza uzglabāšana palīdzēs saglabāt to kvalitāti ar laiku. Ieteicams tos glabāt labi vēdināmā vietā vai kūpinātavā ar pareizu gaisa cirkulāciju. Ja tos glabā āra apstākļos, tos var segt ar ūdensnecaurlaidīgu plēvi vai pārsegu, lai nodrošinātu papildu aizsardzību.

Vai varu izmantot šo malku atklātā ugunī?

Protams! Mūsu malka ir piemērota lietošanai atklātā ugunī, krāsnīs un kamīnos. Mūsu žāvēšanas tehnoloģija nodrošina vieglu aizdegšanu, skaistu degšanu un patīkamu aromātu. 

Kā maksimāli pagarināt malkas degšanas laiku?

Lai izmantotu savu malku maksimāli un pagarināt tās degšanas laiku, ieteicams izmantot kombināciju no mazākiem un lielākiem gabaliem. Sāciet ar mazākiem gabaliem, lai izveidotu labu pamatu, un pakāpeniski pievienojiet lielākus gabalus, lai uzturētu stabilu un ilgstošu uguni. Turklāt, nodrošinot pareizu gaisa cirkulāciju, regulējot slāpētāju vai gaisa caurules, var palīdzēt optimizēt degšanu un pagarināt malkas degšanas laiku.

Mēs ceram, ka šīs atbildes sniedz jums nepieciešamo informāciju. Ja jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu.

Preču atgriešana

Mēs saprotam, ka dažreiz lietas var neiet pēc plāna, un mēs vēlamies nodrošināt jūsu apmierinātību. Jums ir 14 kalendāro dienu laiks no preces saņemšanas dienas, lai iesāktu atgriešanas procesu.

Lai būtu tiesības uz atgriešanu, lūdzu, pārliecinieties, ka prece ir nelietota, tādā pašā stāvoklī kā saņemšanas brīdī un nav bijusi saskarē ar ūdeni. Tai jābūt arī oriģinālajā iepakojumā, un jums būs jānodrošina kvīts vai iegādes apliecinājums.

Lūdzu, apmeklējiet mūsu Atgriešanas noteikumu lapu, lai iegūt vairāk informācijas par atgriešanu un atmaksu.

Atmaksa

Kad mēs saņemsim jūsu atgriezto preci, mūsu komanda to pārbaudīs, lai pārliecinātos, vai tā atbilst atgriešanas kritērijiem. Pēc tam mēs jums paziņosim par atmaksas statusu.

Ja jūsu atgriešana tiek apstiprināta, mēs veiksim atmaksu uz jūsu sākotnējo maksājuma veidu, piemēram, jūsu kredītkarti. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kredīts jūsu kontā var parādīties atšķirīgi atkarībā no jūsu kartes izdevēja politikas.

Lūdzu, apmeklējiet mūsu Atgriešanas noteikumu lapu, lai iegūt vairāk informācijas par atgriešanun atmaksu.

Piegādes 

Lūdzu, apmeklējiet mūsu Piegādes lapu, lai iegūt vairāk informācijas par piegādi.