Jūsu Grozs

Bezmaksas piegāde 3 darba dienu laikā

Bezmaksas piegāde 3 darba dienu laikā

Ātra un droša piegāde līdz namdurvīm

Mēs CANDOWE zinām, cik svarīga ir savlaicīga un efektīva piegāde. Tāpēc mēs esam noslēguši sadarbību ar uzticamu pārvadāšanas uzņēmumu, kas ir pazīstams ar savu uzticamo servisu.
Piegādes izmaksas jau ir iekļautas produktu cenā, tāpēc Jums nav jāpārdzīvo par jebkādām slēptām izmaksām!
Mēs cenšamies jūsu pasūtījumu jums piegādāt pēc iespējas ātrāk, parasti 2-3 darba dienu laikā. Mēs novērtējam produktu vērtību un izcilu servisu, tāpēc pievēršam uzmanību katram pārvadāšanas procesa sīkumam. Jums atliek tikai atpūsties un ļaut mums rūpēties par loģistikas jautājumiem. Uzticieties mūsu apņēmībai nodrošināt ne tikai labāko kaltē žāvētu malku, bet arī uzticamu un efektīvu pārvadāšanas servisu.

Par piegādi

Par piegādi

Ērta piegāde ar personalizētām instrukcijām.

Lai nodrošinātu nevainojamu piegādes procesu, mēs lūdzam jūs vai jūsu pārstāvi būt klāt piegādes vietā. Tas ļauj mums atrisināt jebkādas jūsu radušās jautājumu vai bažas un nodrošina, ka piegāde tiek veikta saskaņā ar jūsu konkrētajām instrukcijām. Mēs saprotam, ka dzīve var būt aizņemta un jums var nebūt iespējas būt klāt piegādes laikā. Šādos gadījumos mēs piedāvājam iespēju jums atstāt precīzas instrukcijas piegādes uzņēmumam. Tādējādi mūsu uzticamais pārvadāšanas partneris var precīzi novietot pasūtīto preci jums norādītajā vietā.

Piegādes process

Piegādes process

Mēs saprotam, ka jums var būt konkrētas piegādes vietas prasības, un piegādes kurjeri darīs visu iespējamo, lai tās ievērotu, kad vien tas ir iespējams. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka noteikti faktori, piemēram, grants ceļi, šķēršļi vai šauras piekļuves, var neļaut mums izpildīt šīs prasības. Šādos gadījumos mēs atstāsim paleti pie ceļa malas, tuvākajā pieejamajā punktā jūsu īpašumam. Mēs vēlamies nodrošināt mūsu piegādes kurjeru drošību un izvairīties no iespējamiem bojājumiem, kas var rasties, ja piegādes transportlīdzeklis iebrauc jūsu īpašumā. Lai arī mēs cenšamies nodrošināt nevainojamu piegādes pieredzi, mēs nevaram uzņemties atbildību par iespējamiem bojājumiem, kas var rasties, ja šie apstākļi novērš mūsu iespēju ievērot jūsu konkrētās instrukcijas. Mēs ļoti novērtējam jūsu sapratni un sadarbību šādās situācijās.